Search

info@premiummice.com

KURUMSAL
PREMIUM MICE
HAKKIMIZDA
Premium Org. Tur. Yatırım ve Eğitim Hiz. San.Tic. Ltd. Şti.

TURSAB Belge No: 8392

Premium Mice olarak 2012 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz M.I.C.E. sektöründe birçok büyük projeye imza attık.

Operasyonel kabiliyetlerimizin yanı sıra sahip olduğumuz TURSAB Turizm Acentası belgemiz ile yurt içinde olduğu gibi Dünya’nın 5 kıtasında da hizmet vermeye ve değer katmaya devam ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası markalara toplantı, etkinlik yönetimi ve yurtdışı seyahatler gibi ihtiyaç noktalarında 360 derece çözüm ortaklığı yapıyoruz.

ebs2017 (3)
MEETING

İş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda stratejik ve yaratıcı projeler geliştiriyor, markalaşma yolunda desteklerimizi sunuyoruz.

INCENTIVE

İş ortaklarımızın verimini ve çalışanları arasındaki iletişimi artırmak için, kurum kimliği ve dinamiklerine özel projeler hazırlıyoruz.

CONGRESS

Kongre yönetiminde tüm iş ortaklarına strateji ve planlama konusunda uzman bir danışman olarak görev yapmaktayız. İhtiyaçlara yönelik stratejik çalışmalar yürütmekte; amaçlanan kongrelerin ve toplantıların tüm proje ve operasyon süreçlerini kurgulamakta ve yönetmekteyiz.

EVENT

Konsept oluşturma ve etkinlik yönetimine yönelik yaratıcı yaklaşımlarımızla dünyanın birçok ülkesinden gelen şirketlerin toplantı, lansman ve etkinliklerini planlamakta ve uygulamaktayız.

Nasıl Yaparız?
1.
Brief

2.
De Brief

3.
Keşif

4.
Görselleştirme

5.
Etkinlik Yönetimi

6.
Raporlama